جوان چرامی بعد از ۸ سال از اعدام رهایی یافت

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
no image available تصویر خبر موجود نیست.
خبرگزاری هرانا – متهم محکوم به اعدام در شهرستان چرام، از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از گذشت ۸ سال از اعدام رهایی یافت.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، ۸ سال پیش به دلیل اختلافات ملکی درگیری در منطقه سردسیری چال بایار در محدوده طسوج شهرستان چرام رخ داد که منجر به قتل یک جوان بنام “وحید دانادوست” شد.
بعد از گذشت ۷ سال با بزرگواری و گذشت اولیای دم و پادرمیانی برخی از بزرگان کهگیلویه و بویراحمد از جمله آیتالله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان، ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی، عدل هاشمیپور نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس، سردار عوض شهابیفر فرمانده اسبق سپاه فتح قاتل محکوم به اعدام از اعدام رهایی یافت.
در نشست صلح و سازش قتل جوان چرامی آیتالله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده رهبری در استان، ستار هدایتخواه نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی و حجتالاسلام ساجدی معاون فرهنگی دادگستری استان سخنرانی کردند.
حجتالاسلام ساجدی معاون فرهنگی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد با تایید این خبر به تسنیم گفت: “در نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مسئولان استانی و شهرستانی و برخی ریش سفیدان و معتمدین محلی در مسجد صاحبالزمان شهر چرام صلح و سازش انجام شد”.
نوشته جوان چرامی بعد از ۸ سال از اعدام رهایی یافت اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

منبع خبر

اشتراک گذاری در:


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
اشتراک گذاری در:

برچسبها:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0