تفتیش توام با ارعاب خانه توسط نیروهای امنیتی، پدر سالخورده را راهی بیمارستان کرد

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
no image available تصویر خبر موجود نیست.
خبرگزاری هرانا – صبح روز گذشته بدون وجود حکم قضایی جمع کثیری از مأموران امنیتی به قصد تفتیش خانه محمد روشن از دراویش گنابادی روستای محمودآباد کوار که به تازگی دستگیر شده به منزل وی وارد شده و بعد از تهدید و ارعاب خانواده روشن به تفتیش منزل پرداختند. در جریان عمل نیروهای امنیتی، پدر سالمند و ناشنوای آقای روشن، دچار حمله قلبی شده و به بیمارستان منتقل شد.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مجذوبان نور، ساعت ۷:۳۰ صبح روز گذشته جمع کثیری از ماموران امنیتی بدون داشتن حکم قضایی به قصد تفتیش خانه محمد روشن از دراویش گنابادی روستای محمودآباد کوار که به تازگی دستگیر شده به منزل وی وارد شده و بعد از تهدید و ارعاب خانواده روشن به تفتیش منزل و ضبط برخی لوازم پرداختند.
به گفته مجذوبان نور، در جریان این ارعاب و تهدید، پدر سالمند و ناشنوای آقای روشن، دچار حملهٔ قلبی شده و به بیمارستان منتقل میشود.
لازم به اشاره است موج بازداشتهای غیرقانونی دراویش گنابادی در شهرهای مختلف ایران هر روز ابعاد تازهتری به خود میگیرد که برخی رفتارهای خشونتآمیز علیه خانوادههای دستگیرشدگان بخشی از آنهاست.
نوشته تفتیش توام با ارعاب خانه توسط نیروهای امنیتی، پدر سالخورده را راهی بیمارستان کرد اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

منبع خبر

اشتراک گذاری در:


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
اشتراک گذاری در:

برچسبها:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0