آزادی موقت نعیم محمود پور از زندان سنندج

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
no image available تصویر خبر موجود نیست.
خبرگزاری هرانا – نعیم محمود پور زندانی سیاسی که پیش تر به اتهام همکاری با یکی از احزاب کرد مخالف نظام توسط نهاد های امنیتی بازداشت و به زندان سنندج منتقل شده بود، بدلیل ناراحتی قلبی و مشکلات پزشکی با تودیع وثیقه تا زمان برگزاری دادگاه از زندان مرکزی سنندج آزاد شد.
به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، نعیم محمود پور زندانی سیاسی اهل سنندج پنج شنبه هفته گذشته با تودیع وثیقه یکصد و پنجاه میلیون تومانی از زندان مرکزی سنندج آزاد شد.
نعیم محمودپور از ساکنین روستای حسین آباد سنندج در یکماه گذشته پس از بازداشت توسط نهاد های امنیتی و اتمام مراحل بازجویی به زندان مرکزی سنندج منتقل شد.
این زندانی سیاسی که در بند ۳ زندان مرکزی سنندج نگهداری میشد، با وخامت حال جسمی و مشکلات قلبی پنج شنبه هفته گذشته با تودیع وثیقه یکصد و پنجاه میلیون تومانی تا زمان برگزاری دادگاه از زندان آزاد شد.
اتهام این زندانی همکاری با یکی از احزاب کردی عنوان شده. از مصداق ها و جزییات پرونده و احکام صادره برای بازداشت این زندانی اطلاعی در دسترس نیست.
حسینآباد (سنندج)، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان سنندج در استان کردستان ایران است. این روستا در دهستان حسینآباد جنوبی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱٬۲۹۳ نفر (۳۲۲خانوار) بودهاست.
نوشته آزادی موقت نعیم محمود پور از زندان سنندج اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

منبع خبر

اشتراک گذاری در:


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
اشتراک گذاری در:

برچسبها:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0