دانشآموزانی که برای گرم شدن، نیاز به ۲۰ هزار تومان دارند / ویدئو

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
no image available تصویر خبر موجود نیست.
خبرگزاری هرانا – ۲۰ هزار تومان بدهید تا بچههایتان در مدرسه گرم شوند، آموزش و پروش از خانواده دانشآموزان که برخی از آنها در فقر به سر میبرند خواستهاست ۲۰ هزار تومان بدهند تا فرزندانشان در مدرسه گرم بماند. این درحالیاست که خیلی از آنها توان پرداخت ۲۰ هزار تومان را ندارند.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصرایران، چند سال قبل و همین روزها بود که یک بخاری نفتی در مدرسه شین آباد آتش گرفت و بدن تعدادی دانشآموز را سوزاند. همان زمان قرار شد بخاریهای نفتی از مدارس جمعآوری شوند، اما هنوز روستاهایی هستند که دانشآموزانشان در مدارسی درس میخوانند که با بخاری نفتی گرم میشوند.
این گزارش در روستاهای توابع شهرستان مشگینشهر، واقع در استان اردبیل ضبط شدهاست. هرچند حراست آموزش و پروش استان اجازه ورود خبرنگاران عصر ایران را به مدرسههای منطقه نداد اما تصاویر این گزارش از پشت پنجرههای شیشهای مدارس گرفته شدهاست.
بخاریهای نفتی خاموش، آنهم در هوای خیلی سرد دامنه سبلان این سئوال را مطرح کرد که چطور این مدارس گرم میشوند. پاسخ اما جالب بود؛ آموزش و پروش از خانواده دانشآموزان که برخی از آنها در فقر به سر میبرند خواستهاست ۲۰ هزار تومان بدهند تا فرزندانشان در مدرسه گرم بماند. این درحالیاست که خیلی از آنها توان پرداخت ۲۰ هزار تومان را ندارند.
این گزارش را ببینید تا بیشتر دراینباره بدانید.
document.createElement('video');
https://www.hra-news.org/wp-content/uploads/2017/12/775833_119.mp4
نوشته دانشآموزانی که برای گرم شدن، نیاز به ۲۰ هزار تومان دارند / ویدئو اولین بار در خبرگزاری هرانا پدیدار شد.

منبع خبر

اشتراک گذاری در:


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
اشتراک گذاری در:

برچسبها:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0