دخترای من اگر در زندان بمیرن خودکشی نکردهاند

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
دخترای من اگر در زندان بمیرن خودکشی نکردهاند دخترای من اگر در زندان بمیرن خودکشی نکردهاند
خانواده آتنا دائمی می گویند او در پی ۹ روز اعتصاب غذای خشک در وضعیت بسیار بد جسمی به سر می برد و مسئولان قضایی را مسئول حفظ جان او و گلرخ ابراهیمی دانسته اند.
به گزارش بی بی سی، مادر آتنا دائمی در پیامی در توییتر نوشت: "اتنا امروز ساعت ۴ بعد از ظهر تلفن کرد با کمک دو تا از همبندیان تونسته بود خودش را به تلفن برسونه، حالش خیلی بده و نمیتونه درست صحبت کنه، کف همراه با خون بالا میاره، باید حتماً بمیره تا مسئولین بیان جواب بدن؟؟".
حسین دائمی پدر آتنا هم نوشت: "دخترای من اگر در زندان بمیرن خودکشی نکرده اند بلکه کشته شده اند من پدر آتنا دائمی اعلام میکنم مسئولیت جان فرزندانم بادادستان و دادیار هست."
آتنا دائمی به همراه دیگر کنشگر مدنی گلرخ ایرایی در تاریخ ۱۴ بهمنماه در اعتراض به تبعید غیر قانونی خود از زندان اوین به زندان قرچک ورامین دست به اعتصاب غذا زده است.
مادر آتنا دائمی ضمن ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی دخترش در گفتگو با گزارشگر هرانا گفت: “از هفته گذشته بصورت مستمر هر روز برای ملاقات با حاج مرادی، دادیار زندان به دادسرای اوین مراجعه کردم ولی هربار با رفتار های تند و تحقیر آمیز مسئولین دادسرا رو به رو شدم”.
او در ادامه افزود: “در خصوص اعتصاب غذای آتنا و گلرخ که به اعتصاب خشک تبدیل شده نوشتم و وضعیت بد پزشکی شان را به حاج مرادی شرح دادم ولی کوچکترین اعتنایی نکرد و در جواب گفت که به من ربطی ندارد”.

منبع خبر

اشتراک گذاری در:


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
اشتراک گذاری در:

برچسبها:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0