نماینده: احمدی نژاد آبروی همه ما را برد+فیلم

اندازه حروف Decrease font Enlarge font
نماینده: احمدی نژاد آبروی همه ما را برد+فیلم نماینده: احمدی نژاد آبروی همه ما را برد+فیلم
فردی بنام "ضیا اعزازی"، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی از” بناب “در گفت وگو با تابناک در خصوص اظهارات اخیر احمدی نژاد اظهار داشت: رفتارهای این روزهای وی ما را شرمنده کرده است. افرادی مانند مشایی و بقایی نفوذ زیادی بر او دارند و احمدی نژاد به این دلیل این گونه به سیم آخر زده است.
وی افزود: اوضاع اقتصادی مردم و معیشت افراد جامعه در خطر است و جامعه ما هر روز فقیرتر از هر روز می شود. با ایجاد این نوع تفرقه افکنی ها نمی شود جامعه را کنترل کرد، حال این وسط اگر کسی حرفی هم دارد باید قانونی اقدام کند، نه اینکه اینگونه همه را از بیخ بزند.
توهین بی سابقه احمدی نژاد به لاریجانی
جعفری دولتآبادی، دادستان رژیم در تهران درباره اظهارات اخیر احمدینژاد گفته: توهین های عوامل جریان انحرافی به قوه قضاییه بیسابقه است.
صدای آمریکا: احمدینژاد آدرس خانواده خامنهای و لاریجانی و اتهاماتشان را میدهد (فیلم زیر)
تاکنون برد با احمدی نژاد بوده
سایت الف: تا امروز سه مقام قضایی به حمله های تند و تیز آقای محمود احمدی نژاد به قوه قضائیه پاسخ داده اند: آقایان محسنی اژه ای، منتظری و دولت آبادی. با یک نگاه تحلیلی می توان ادعا کرد که تا این لحظه، باید احمدی نژاد را برنده ی جنگ روانی ی دانست که آغاز کرده است.
با نامه ی سرگشاده ای که احمدی نژاد در تاریخ 22 آبان نود و شش برای رهبر انقلاب نوشته و امروز منتشر کرده است، و حضور روز گذشته اش در حرم حضرت عبدالعظیم علیه السلام، به نظر می رسد تحرکات او و فرقه اش ابعاد جدیدتر و حتی تندتری به خود خواهد گرفت. آروز و دعا می کنم که آقای احمدی نژاد خود را در مسیری بی بازگشت قرار ندهد.

منبع خبر

اشتراک گذاری در:


  • ارسال به دوستان ارسال به دوستان
اشتراک گذاری در:

برچسبها:

برچسبی برای این خبر وجود ندارد

ارزیابی این خبر

0